Užijte si své retro plné barev!

Date:

Pokud milujete retro a chcete ho mít na očích v té nejlepší podobě, pak byste si neměla nechat ujít inovované chladničky Gorenje ve vintage stylu v několika nadčasových barvách.

Mezi novinkami je například nepřehlédnutelná chladnička Gorenje ONRK619DR (nebo ONRK619D-L s levými dveřmi) v bordó barvě. Nabízí dostatečný objem 300 l, z toho 204 l pro chladničku a 96 l pro mrazničku.

Chladnička je vybavena extra velkou zásuvkou na zeleninu CrispZone s regulací vlhkosti, jakož i konvertibilní nízkoteplotní zásuvkou Convert FreshZone s proměnlivou teplotou a vlhkostí pro uskladnění další zeleniny nebo masa podle potřeby. V mrazáku jsou tři zásuvky včetně jedné extra velké.

Kitchen work surface, the interior elements, Scandinavian rustic style

Dlouhotrvající čerstvost potravin zajišťují technologie jako Total NoFrost Plus, adaptivní inteligentní systém AdaptTech a rovnoměrná cirkulace ionizovaného vzduchu. Chladničku pohání tichý, spolehlivý a úsporný invertorový kompresor. Doporučená cena je 999 EUR. Stejná chladnička je k dispozici také v černé barvě nebo v barvě šampaňského.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co dělat po negativní zkušenosti s obchodem

Všichni jsme pouze lidé, a tak se nám ne...

Kvalitní batohy a rezervoáry CamelBak pro vaše pohodlí i na daleké trasy na kole

Většina cyklistů, kteří chtějí podat co největší výkon a ujet...

Renovace laku auta – dejte sbohem zašlému autolaku

Nejen u starších vozidel se lze setkat s lakem,...