Kvalitní batohy a rezervoáry CamelBak pro vaše pohodlí i na daleké trasy na kole

Date:

Většina cyklistů, kteří chtějí podat co největší výkon a ujet co nejdelší trasu za nejméně času, neradi zastavují. To se týká i zastavování kvůli občerstvení se. Proto si pořizujeme držáky na láhve a cyklistické láhve, které je možné použít i za jízdy. Ovšem není to vůbec pohodlné. Pokud si dopřejete batoh s rezervoárem, rázem zjistíte, jak skvělé je moct se napít kdykoli během jízdy na kole, aniž by vás pár doušků zpomalilo, zastavilo nebo nějak omezilo. 

Batohy s rezervoárem CamelBak

Spolehlivé batohy a rezervoáry CamelBak jsou mezi cyklisty velmi známé. CamelBak Products, LLC přišla s nápadem snadného osvěžení za pomoci batohu, jež obsahuje vak s vodou a hadičkou, s níž se dá kdykoli lehce osvěžit. Lépe řečeno, přišel na to sám Michael Eidson, zakladatel společnosti, který se účastnil závodu dlouhého 100 mil, které ujel za 4 dny. Přehodil si hadici přes rameno k infuznímu vaku s vodou, který měl v zadní části cyklistického dresu. A batoh s rezervoárem byl na světě… 

Vyzkoušejte batoh s rezervoárem co nejdříve

Ve skutečnosti to nebylo hned, nýbrž trochu trvalo, než se batohy s rezervoáry ujaly, ale nakonec se staly hitem. Nenechte si ujít víc kilometrů najetých bez tohoto šikovného a důmyslného zařízení, které vám svou službou vynahradí investici, kterou kvůli němu učiníte. Budete určitě spokojeni. Také značka CamelBak je zárukou kvality, ostatně je tady už více než 30 let. 

Být skvěle viděn

Teď, kdy se změnil čas, je již v pět tma, jako v pytli. Nepodceňujte proto výbavu, která řidiče upozorní na to, že jste na silnici také. Podívejte se kupříkladu na světla a odrazky Knog, s nimiž neježe budete viděni, ale také budete vidět. Pokud jezdíte v noci, neopomeňte i světlé oblečení nebo reflexní prvky.

Vše uvedené najdete na webových stránkách bikero.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Renovace laku auta – dejte sbohem zašlému autolaku

Nejen u starších vozidel se lze setkat s lakem,...

Plazmový hořák: Účinné zařízení pro dělení materiálů

Plazmový hořák umožňuje řezání materiálů plazmou. Tento způsob je...

Minerální kameny jako dekorace

Minerální kameny slouží jako ozdoba ve špercích, broušené i...